Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?
Всього 54 людини

Дата: 7 травня 2020 о 15:49

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

КОМУНАЛЬНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ВІННИЦЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

21050  м.Вінниця, вул.Грушевського,13, тел.55-65-60, E-mail: bil@mail3.nest.vn.ua

06.05.2020  № 01/19-332

На № ___ від ___________

Керівникам органів управління освіти райдержадміністрацій (міських рад), об’єднаних територіальних громад,

закладів освіти обласного підпорядкування

Кабінет Міністрів України 4 травня 2020 року ухвалив рішення і продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні до 22 травня 2020 року. Рішення Уряду передбачає послаблення деяких карантинних обмежень з 11 травня. Однак для закладів освіти все залишиться незмінним – вони проводять дистанційне навчання.

Інформуємо Вас про те, що КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» продовжує працювати в дистанційному режимі та організовувати освітній процес із використанням дистанційних технологій навчання згідно затвердженого плану-графіку (Додаток 1 до наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  від 21.12.2019 № 197-к)  та просимо врахувати наступні зміни:

1. Всі освітяни, які були запланований на навчання в період з 16.03 до 11.05.2020 року (відповідно до затвердженого плану-графіка підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2020 рік) та усі бажаючі (кваліфікаційні категорії, педагогічні звання, стаж роботи, визначені планом-графіком, в даному випадку не враховуються) проходять підвищення кваліфікації за уніфікованою індивідуальною програмою навчання  і завершують навчання за дистанційною формою. Звертаємо увагу, що до кінця 2020 року слухачі не будуть запрошенні на очний етап.

Просимо опрацювати презентації, взяти участь у вебінарах. Тільки після завершення навчання –  опрацювання вибраних тем (не менше 30 год.) та заповнення цілого пакету документів (4 сторінки)  необхідно надіслати його на адресу академії: bil@mail.nest.vn.ua  (Лист КВНЗ «ВАНО» від 25.03.2020 № 01/9-317) під назвою «Індивідуальна програма ПІБ»  із коментарем «Прошу зареєструвати виконання індивідуальної програми».

1. З 12.05.20 до 29.05.20 пропонуємо ще один формат організації освітнього процесу в умовах карантинунавчання за уніфікованою фаховою програмою в реальному часі (синхронному режимі), оскільки, повернення до традиційних форм буде залежати від рішень Уряду та Міністерства освіти і науки України.  Звертаємо увагу, що пройти навчання можуть не тільки педагогічні працівники, які були заплановані в цей термін відповідно до Плану-графіка,  а й усі бажаючі.

Для проходження підвищення кваліфікації в термін з 12.05 до 29.05.2020, що передбачені вище зазначеним  Планом-графіком, педагогічні працівники повинні зареєструватися на сайті академії у розділі «Дистанційне навчання» або «Підвищення кваліфікації» у стрічці «Реєстрація» не пізніше, ніж за день до початку курсів та ознайомитися з  уніфікованою фаховою програмою та розкладом навчальних занять на сайті КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» (http://academia.vinnica.ua) у розділі «Дистанційне навчання» у рубриці  «Слухачам очно-дистанційних курсів».

1. Інформація щодо підвищення кваліфікації вчителів початкових класів та директорів шкіл буде надіслана додатково.

Водночас, інформуємо про те, що слухачі можуть отримати консультації щодо порядку підвищення кваліфікації та оформлення документів у керівників та кураторів відповідних курсів згідно з додатком.

Просимо довести зазначену інформацію до педагогічних працівників закладів освіти.

Додаткова інформація за телефонами:

(067)5988035 – Іваниця Галина Афанасіївна, перший проректор з науково-педагогічної роботи;

(096)1030638 – Кузьменко Галина Андріївна, завідувач навчального відділу.

Перший проректор

з науково-педагогічної роботи                                              Галина ІВАНИЦЯ

Кузьменко Г.А.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.