Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Наказ про організоване завершення 2019-2020 навчального року

Дата: 29 квітня 2020 о 16:40

ЛИПОВЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

ТУРБІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТ.№2

ЛИПОВЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

від 28.04.2020                                                                                  № 53

Про проведення підсумкового оцінювання

та організоване завершення 2019 -2020 н.р.

Керуючись наказом МОН України від 30.03.2020 року «Про звільнення від проходження державної атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році», Листа МОН України від 31.03.2020 року № 1/9-182 «Щодо організованого завершення 2019-2020 н.р. та зарахування до закладів загальної середньої освіти», Листа МОН України від 16.04.2020 року № 1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року», Листа департаменту освіти і науки Вінницької області державної адміністрації від 17.04.2020 року № 1759 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року», Листа відділу освіти Липовецької районної державної адміністрації від 24.04.2020 року № 132 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та завершення 2019-2020 навчального року»

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити здійснення освітнього процесу в закладі в умовах карантину шляхом організації дистанційного навчання із забезпеченням всіх здобувачів освіти доступу до навчальних матеріалів та завдань з використанням різних засобів обміну інформації.

Термін: до завершення терміну карантину

2. Провести підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів, враховуючи результати оцінювання за І семестр, тематичного оцінювання в ІІ семестрі та здійснення тематичного оцінювання на основі дистанційного навчання, перебуваючи на карантині. Відповідальні: Єрмакова Г.Г., Сторожук Л.Г. – заступники директора.

3. Завершити 2019-2020 навчальний рік відповідно до структури навчального року, не пізніше 01 липня 2020 року із врахуванням виконання календарно-тематичних планів педагогічних працівників закладу.

4. Звільнити учнів 4 і 9-х класів від складання державної підсумкової атестації із здійсненням запису у випускні документи учнів 9-х класів «звільнений» або «звільнена». Підсумкове оцінювання здійснити на основі річного оцінювання. Відповідальні: Єрмакова Г.Г., Сторожук Л.Г. – заступники директора,  Кудраш А.А., Королькова Н.В. – класні керівники 9 класів.

5. Учителям школи продовжити підготовку учнів 11-х класів до здачі державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, шляхом здійснення дистанційного навчання і on-line консультацій.

Термін: до завершення терміну карантину.

6. Оформлення шкільної документації, заповнення класних журналів педагогічними працівниками здійснити після прийняття Урядом рішення про послаблення карантинних обмежень.

Термін: до завершення терміну карантину.

7. Класоводам 2-4 класів і учителям-предметникам, які здійснюють викладання навчальних дисциплін в 5-11 класах при складанні календарно-тематичного планування на наступний 2020-2021 навчальний рік передбачити в плануванні кількість годин на повторення, закріплення і узагальнення програмового матеріалу, що вивчався в попередніх класах в 2019-2020 навчальному році. Відповідальні: Єрмакова Г.Г., Сторожук Л.Г.– заступники директора.

8. З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції по закінченню навчального року не проводити Свято останнього дзвоника і випускний вечір для учнів 11-х класів.

9. Класним керівникам 9-х класів, класоводам 1-4 класів, класним керівникам 5-8, 10 класів забезпечити виписку додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту і табелів успішності по результатам підсумкового оцінювання за 2019-2020 навчальний рік. Відповідальні: класоводи і класні керівники закладу.

Термін: до 15 червня 2020 року.

10. Класоводам 1-2 класів, що здійснюють навчальний процес за програмами Нової української школи забезпечити формувальне та підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів по закінченні 2019-2020 навчального року. Відповідальна: Сторожук Л.Г. – заступник директора.

11. Класоводам 3-4 класів забезпечити здійснення поточного, формувального та підсумкового (тематичного, семестрового і річного) оцінювання навчальних досягнень учнів по закінченні 2019-2020 навчального року. Відповідальна: Сторожук Л.Г. – заступник директора.

12. Учителям-предметникам, які здійснюють навчальний процес в   5-11 класах в умовах дистанційного навчання забезпечити поточне, фронтальне та підсумкове (тематичне, семестрове і річне) оцінювання. В календарно-тематичному плануванні на 2019-2020 навчальний рік передбачити проведення дистанційно тематичних і контрольних робіт. Відповідальний:  Єрмакова Г.Г. – заступник директора з навчальної роботи.

13. Даний наказ довести до відома педагогічних працівників, здобувачів освіти та батьків.

14. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи:______________Л.О. Ковтун

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.